Ужгородка

Новини Закарпаття

У Бахмуті під російськими обстрілами залишаються понад 300 дітей

У Бахмуті та передмістях під вогнем окупантів нині проживають близько 15 тисяч людей, з них 306 – діти. Загалом у Бахмутському районі залишаються понад дві тисячі дітей (більшість – у Торецькій громаді). Про це повідомляє поліція Донецької області.

Зазначається, що ворог не полишає спроб захопити місто. Тільки за останній тиждень росіяни здійснили щонайменше 14 масованих ударів по житловому сектору. Є загиблі та поранені.

Вказується, шо неповнолітні перебувають у нелюдських умовах, не мають доступу до медичних послуг і не навчаються. Евакуацією займаються правоохоронці, військова адміністрація та волонтери, однак охочих виїхати небагато.

“Переконливо звертаюся до батьків: урятуйте ваших дітей. Згідно із законом, дорослі зобов’язані забезпечити дітям безпеку та належні умови життя. Якщо ви вирішили залишатися під вогнем, то дитина має бути евакуйована в супроводі одного з батьків або довіреної особи. Поліцейські організують виїзд, а влада – надасть безплатне житло, забезпечить соціальну допомогу”, – сказав начальник ГУ НП у Донецькій області Руслан Осипенко.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нагору