Ужгородка

Новини Закарпаття

Назавжди залишився 24-річним: на Тернопільщині попрощалися з воїном Миколою Тернопільським

У цього хлопця була особливо приємна і щира усмішка, яка, здавалося, могла б зігріти весь світ. Але страшна війна з російськими окупантами обірвала життя Миколи Тернопільського із села Зелений Гай Заліщицької громади дуже рано. Хлопець загинув 19 листопада на Запорізькому напрямку. Він був стрільцем 1 взводу оперативного призначення Національної гвардіїї України. Миколі було лише 24 роки. 

Згасла усмішка на вродливому і мужньому обличчі. А земний світ вкотре огорнувся смутком, бо небесне воїнство поповнив ще один ангел. Завмерло у горі серце мами Марії. З 15-річного віку вона ростила Миколу сама, бо чоловік загинув трагічно на заробітках за кордоном. Ніколи більше не обійме Миколу і старший брат Юрій з сім’єю. 

Сумують за Миколою у Заліщицькій громаді. 

 «Зі скорботою та невимовним болем повідомляємо, що війна забрала життя ще одного нашого Героя. 19 листопада 2022 року раптово перестало битися серце стрільця 1зводу оперативного призначення військової частини 3029 Національної гвардіїї України старшого солдата – Миколи Тернопільського.

Мужній воїн, справжній патріот України. Попри свій молодий вік, він прийняв рішення боронити рідну землю зі зброєю у руках. Микола назавжди залишиться у нашій пам’яті відважним, усміхненим, доброзичливим хлопцем. Виконавчий комітет міської ради на чолі з головою Іваном Дроздом низько схиляє голови перед світлою пам’яттю воїна, який віддав своє життя за мирне небо над Україною. Помстою ворогу стане наша перемога, про яку так мріяв і заради якої воював Микола.

Страшна війна забрала життя зовсім юного хлопця. Невимовний біль у грудях, гіркі та пекучі сльози… Таких, як Микола мало… Світлий, добрий спомин про захисника назавжди залишиться в наших серцях та спогадах! Молімося за душу Миколи і пам’ятаймо про його земне життя, яке він віддав за нас. Пам’ятаймо, якою ціною Україна сьогодні виборює Незалежність!», – оприлюднили на сторінці громади. 

Рідне село зустріли кортеж з тілом Героя на колінах. Люди не хочуть вірити, що Миколи більше нема. Він був таким юним, вродливим, мав так багато планів і мрій. Хлопець закінчив Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого, де навчався за спеціальністю «Прикладна екологія». 

«Педагогічний та студентський колективи, працівники коледжу висловлюють щирі співчуття рідним та близьким випускника коледжу 2017 року Миколи Тернопільського, який загинув, захищаючи Україну від російського агресора. Кляті загарбники та війна, яку вони розпочали. Спочивай з Богом, Миколо… Зберігатимемо світлу пам’ять про тебе, наш Герою… Нехай Господь прийме твою душу у Царство небесне», –  написали у виші, який закінчив український захисник.

Плакало сіре небо, плакали люди, плакала невтішна мати… І тільки тепла усмішка юного хлопця, який віддав найдорожче – своє життя – за Україну, за нас з вами, – зігрівала з прижиттєвого фото світ. Віддати шану мужньому воїну прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, духовенство, представники влади, знайомі, односельчани. Поховали Миколу на місцевому кладовищі зі всіма військовими почестями. 

Вічна та світла пам’ять Герою!

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору