Ужгородка

Новини Закарпаття

У США прокоментували інформацію про підготовку нового наступу РФ на Київ

Про це повідомляє DefenseOne, посилаючись на слова координатора зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джона Кірбі.

“Ми не бачимо жодних ознак того, що найближчим часом відбудеться наступ на Київ, але ми уважно стежимо за цим”, – сказав Кірбі.

Крім того, американці не бачать нічого, що свідчило б про те, що Путін відійшов від “своїх максималістських цілей щодо України”.

Кірбі зауважив, що наразі ніщо не вказує на наміри росіян та їхнього президента закінчити розв’язану ними війну проти України дипломатичним шляхом або шляхом переговорів.

За словами представника Білого дому, Путін продовжує купувати іранські безпілотники та прагне поглибити оборонні відносини з Іраном, шукаючи джерела боєприпасів в інших місцях по всьому світу.

Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний поділився прогнозами щодо дій російських військових наступного року та назвав стратегічні завдання Збройних сил України. Він оцінив можливість бойових дій стосовно окупованого Криму, а з боку Росії – можливість нового наступу на Київ.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору