Ужгородка

Новини Закарпаття

Єврокомісія виділить 19.5 мільйонів євро на будівництво соціального житла у Львові

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

19 грудня таку угоду підписали з Катериною Матерновою – заступницею Генерального директора з питань політики сусідства та розширення ЄС, керівницею групи підтримки України.

Зі свого боку місто має виділити земельну ділянку для соціального житла, підвести туди всю комунікацію та облаштувати доброустрій включно з бомбосховищем, повідомляє пресслужба ЛМР.

У соціальному житлі тимчасово житимуть переміщені особи з особливими потребами зі всієї України, які постраждали від війни й потребують довготривалої реабілітації.

“ЄС надаватиме значущу підтримку для будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб, які виїздять із регіонів, постраждалих від війни. Ми разом збудуємо новий рівень програми НЕЗЛАМНІ у Львові для підтримки реабілітації жертв російської війни”, – розповіла Катерина Матернова.

“23 грудня завершується міжнародний архітектурний конкурс на будівництво цього житла. Архітектори мають запропонувати якісний проєкт, який у найкоротші терміни буде реалізовано”, – зазначив Садовий. 

Завершити будівництво двох 8-поверхових будинків  планують до початку зими 2023 року.

Ця грантова угода була підписана як частина екстреної допомоги ЄС для першочергового подолання наслідків російської агресії в Україні.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору