Ужгородка

Новини Закарпаття

Тернопільські підприємці нестимуть відповідальність за недотримання режиму темряви

Про це 20 грудня повідомила Тернопільська міська рада. 

“Відповідно до рішення Ради оборони області суб’єкти господарювання у нашій громаді повинні економно споживати електроенергію. Зокрема, у темну пору доби, а саме після 19 год мають бути вимкненими світлові вивіски, реклами, монітори, підсвітка тощо”,  – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

У зв’язку з тим, що до цього часу не було відповідальності за такі порушення, 19 грудня на сесії міської ради внесли зміни до Правил благоустрою. Передбачено, що на період дії воєнного стану можна буде відключати комерційні об’єкти у разі недотриманнями режиму економії у темну пору доби. 

Підставою для відповідальності та накладення адмінштрафу з можливим демонтажем зазначених об’єктів буде увімкнена світлова реклама чи інша підсвітка від основного живлення електропостачання ввечері та вночі. 

Так, відповідно до рішення, в темну пору доби, за винятком застосування  автономного джерела живлення, повинні бути вимкненими:

  • вуличне освітлення, освітлення територій, будівель, споруд та будинків, прожекторів, рекламних вивісок, сітілайтів, світлових екранів, світлових моніторів, банерів, вітрин та інших рекламоносіїв тощо у темну пору доби;
  • внутрішнє освітлення приміщень після закінчення робочого дня.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору