Ужгородка

Новини Закарпаття

У районах ведення активних бойових дій на Донеччині досі проживає понад 4 тисячі дітей

Голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що у Донецькій області в районах активних бойових дій досі перебуває понад 4 тисячі дітей.

“У районах ведення активних бойових дій на Донеччині досі проживають понад 4 тисячі дітей. Поліцейські постійно спілкуються із місцевими, щоб переконати їх евакуюватися разом з дітьми подалі від небезпеки. Тож ми оснастили кожен екіпаж “Білого Янгола” дитячими захисними комплектами – касками та бронежилетами, які виготовлені Львівським оборонним кластером спільно з Ювенальною поліцією України. Тепер у разі необхідності поліцейські зможуть краще захистити дітей від обстрілів під час евакуації”, – зазначив Клименко.

За його словами, спеціалізований підрозділ поліції “Білі Янголи” щодня рятує життя мешканців Донеччини. Підрозділ охоплює Мар’їнський напрямок, а також Лиманський, Великоновосіловський і Бахмутський.

“Для мене було важливо побачити очі мужніх поліцейських Донеччини. У Кураховому, Костянтинівці, Бахмуті – наші всюди міцно стоять на своїй землі. У всіх – стомлений, але незламний погляд. Дев’ятеро поліцейських стали частиною команди “Білих янголів” та вже розпочали роботу. Вони пройшли жорсткий відбір та спеціалізовану підготовку, у тому числі курс тактичної медицини від топових парамедиків зі США. “Янголи” – практично єдині, хто допомагає цивільному населенню поблизу лінії фронту: евакуюють громадян, надають екстрену медичну допомогу пораненим, доставляють гуманітарні вантажі, розшукують і вивозять тіла загиблих”, – додав очільник Нацполіції.

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору