Ужгородка

Новини Закарпаття

Австралійський генерал назвав чотири умови, необхідні для звільнення Криму

Австралійський генерал у відставці та авторитетний військовий експерт Мік Раян у колонці для видання The ABC. назвав чотири найважливіших умови, необхідних для звільнення ЗСУ тимчасово окупованого РФ Криму, передає ТСН.

“Бої за звільнення Херсонської та Запорізької областей будуть важкими, але вони є необхідною умовою для будь-якої української кампанії у Криму. Це єдиний спосіб дійти до Криму суходолом, і південні області будуть вкрай важливими для логістики, вогневої підтримки артилерії та базування літаків”, — написав Раян.

По-друге, на думку генерала, важливим фактором є “стратегічне терпіння”.

“До того, як стане можливою кримська операція, Україні можливо знадобиться весь 2023 рік, щоб встановити контроль над своїми південними територіями. Під час цієї війни уряди і жителі Європи та США вже продемонстрували терпіння — і це значною мірою вразило Путіна”, — зазначив він.

Мік Раян переконаний, що для підготовки до звільнення Криму необхідно, щоб союзники України зайняли спільну позицію.

“Коментарі політиків та воєначальників про те, що Україні буде важко повернути Крим, треба супроводжувати словами “але ми підтримуємо повернення Україні всієї її території”, — пише він.

Четвертою умовою генерал вважає збільшення західною оборонною промисловістю виробництва боєприпасів для ЗСУ та передачу більшої кількості наступальних озброєнь, у тому числі танків, БМП, артилерії та систем ППО.

На думку експерта, виконання цих умов щонайменше поставить Україну у вигіднішу позицію для переговорів про звільнення свого півострова від російської присутності, позбавивши її необхідності проведення силової операції.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору