Ужгородка

Новини Закарпаття

Вже наступного року в Європі планують отримати мед без бджіл

Рослинний мед MeliBio міститиме рослинні інгредієнти

MeliBio співпрацює з Narayan Foods для запуску своїх продуктів у європейських магазинах. Завдяки партнерству на полицях магазинів під брендом Better Foodie Narayan Foods компанія MeliBio представить лінійку рослинних медових продуктів, виготовлених без використання бджіл. Про це повідомляє foodingredientsfirst.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Очікується, що продукти почнуть продавати в першому кварталі 2023 року. Рослинний мед MeliBio міститиме рослинні інгредієнти.

Рослинний мед є надійною альтернативою для споживачів, які прагнуть зробити екологічно свідомий і здоровий вибір для себе та своїх сімей. Продукт діє, смакує і може використовуватися в кулінарії як замінник звичайного меду 1:1. Продукт уже має високий попит у європейських роздрібних торговців, а також буде доступний для приватних торгових марок.

Нагадаємо, у результаті багаторічних досліджень вченим Науково-дослідного інституту овочебаштанних культур та картоплі Узбекистану вперше вдалося вивести новий сорт рокамболю – овоча, який також називають цибулею-чесноком, причасниковою цибулею, єгипетською цибулею або іспанським часником, повідомляють фахівці EastFruit.

Війна та падіння економіки вплинули абсолютно на всі галузі виробництва, і бджільництво не є виключенням. Галузь зазнала великих збитків, а для відновлення втрачених пасік потрібні великі кошти.

Попри збитки, завдані галузі бджільництва через військову агресію РФ, у 2022 р. в Україні зібрано хороший медовий врожай. Щодо експорту меду, то його обсяги уже суттєво зменшилися, але все одно продукція українських пасічників продається за кордон й під час війни.

Українські пасічники взяли участь у 47-му світовому Конгресі “Апімондія” в турецькому місті Стамбул. За представлені на виставці питні меди наша команда завоювала сім медалей (по дві золоті та срібні і три бронзові).

Провідна компанія Японії Yamada Bee Company Group, яка виробляє мед, косметичні та лікарські засоби, біологічно активі харчові добавки з прополісу та інших супутніх продуктів бджолярства почала експорт в Японію додаткових обсягів українського меду.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору