Ужгородка

Новини Закарпаття

До 15 років тюрми засудили депутата держдуми РФ, який голосував за визнання “Л/ДНР”

Служба безпеки зібрала докази вини депутата нижньої палати федеральних зборів Росії Дениса Майданова, який сприяв захопленню частини східних регіонів України.

15 лютого цього року він підтримав постанову щодо звернення до президента РФ з проханням визнати “незалежність” окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Крім цього, 22 лютого російський депутат проголосував за ратифікацію “договора о дружбе, сотрудничестве и взаимной помощи” між країною-агресором і терористичними організаціями “Л/ДНР”.

Тим самим посадовець сприяв реалізації кремлівського плану щодо захоплення України. Адже відповідні рішення держдуми РФ вище військово-політичне керівництво Росії використовувало як формальний привід для початку повномасштабного вторгнення проти України.

На підставі зібраних доказів суд визнав Майданова винним за ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору