Ужгородка

Новини Закарпаття

Deutsche Bahn витратить близько 3 млрд євро на цифровізацію залізниць

DB зможуть направити 307 млн євро на реалізацію проєктів цифровізації, включаючи впровадження ETCS до кінця 2030 року

Міністерство транспорту Німеччини (BMDV) підписало угоду із залізницями Німеччини (Deutsche Bahn), відповідно до якої обсяг фінансування за програмою цифровізації DB (Digitale Schiene Deutschland, DSD) збільшиться більш ніж на мільярд євро і досягне приблизно 2,7 млрд євро, повідомляє ЦТС.

Крім того, федеральний уряд погодив виділення Deutsche Bahn додаткового фінансування проектів у галузі ЖАТ із так званого стартового пакета програми DSD.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Програма DSD передбачає обладнання усієї залізничної мережі Німеччини європейською системою управління рухом поїздів ETCS та цифровими системами мікропроцесорної централізації (МПЦ). Разом із переглядом принципів організації експлуатаційної роботи це дозволить збільшити пропускну спроможність мережі на 35%.

Додатково виділені кошти спрямують, зокрема, на модернізацію та цифровізацію залізничної інфраструктури міжнародного вантажного коридору Рейн-Альпи з оснащенням його німецьких ділянок системою ETCS.

DB зможуть направити 307 млн євро на реалізацію проєктів цифровізації, включаючи впровадження ETCS до кінця 2030 року, у коридорі Скандинавія — Середземне море, що проходить територією Німеччини від Данії до Австрії. Сумарна довжина його ділянок біля Німеччини становить 4500 км.

На проектування третьої черги цифровізації Штутгартського вузла виділяється 83 млн євро. Третя черга передбачає цифровізацію всієї мережі міської залізниці Штутгарта за межами її опорної частини, де впровадження ETCS має бути завершено до 2026 року.

Ще 11 млн євро підуть на проектування системи ETCS і цифрових МПЦ на високошвидкісній лінії Кельн – Франкфурт-на-Майні довжиною приблизно 200 км.

Довідка. Deutsche Bahn AG — німецька залізнична компанія, найбільший залізничний оператор Німеччини. Deutsche Bahn AG є державною компанією, найбільшою залізнично-транспортною та залізнично-інфраструктурною компанією центральної Європи.

Нагадаємо, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру набула асоційованого членства у Відкритому геопросторовому консорціумі.

Landlord раніше повідомляв, що німецький національний оператор Deutsche Bahn 10 років управлятиме Укрзалізницею.

В порту Рені розпочав роботу перший контейнерний термінал “Вікінг Альянс”.

Німецький залізничний оператор Deutsche Bahn поскаржився, що не може повністю задіяти свої потужності для експорту зерна з України. 

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору