Ужгородка

Новини Закарпаття

У військових частинах почали тестувати перші партії жіночої форми

До кількох бригад Збройних Сил України надійшли на тестування перші партії нової жіночої військової форми. Про це повідомив у Facebook міністр оборони Олексій Резніков.

За словами міністра, кілька місяців Міноборони спільно з волонтерами опікувалося розробкою жіночої версії військової уніформи.

“І ось нарешті я можу констатувати – перші партії жіночої форми та білизни вже надійшли до кількох бригад на тестування”, – написав Резніков.

За інформацією голови Міноборони, спільно з волонтерами виготовлено два варіанти костюма та спідньої білизни для військовослужбовиць, які будуть протестовані під час експериментального носіння у військових частинах.

Крім того, повідомив Резніков, під час експериментального носіння буде досліджено наявну модель польового костюма, шляхом його розукомплектування та надання захисницям кітеля і штанів різної розмірної сітки.

Відповідно до процедури, після тестування форми захисницями, після отримання від них зауважень, побажань, екземпляри будуть доопрацьовані виробником.

Потім міністр має підписати зміни до наказу Міноборони про затвердження правил носіння військової форми одягу.

“Паралельно триває робота з вивчення можливості застосування тканини з еластаном. Ця тканина дозволяє завдяки своїм властивостям та з урахуванням антропометрії жіночої фігури пристосовувати їх відповідно до потреб військовослужбовиць”, – повідомив Резніков.

Він додав, що у січні Міноборони планує розпочати роботу з впровадження для військовослужбовиць окремого типу черевиків з високими берцями та бронежилетів з урахуванням антропологічних властивостей.

“Особливо має стояти питання забезпечення формою вагітних. Тут, на жаль, є прогалини. І ми теж маємо над цим працювати”, – написав міністр.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору