Ужгородка

Новини Закарпаття

У МЗС прокоментували призначення посла України в Болгарії

У Міністерстві закордонних справ України розповіли про кваліфікацію новопризначеного посла України в Болгарії Олесі Ілащук.

За наявною в МЗС інформацією, вона отримала диплом з відзнакою за спеціальністю “Країнознавство” кафедри міжнародних відносин факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Має кваліфікацію спеціалістки з міжнародних відносин, перекладачки. Вільно володіє англійською мовою.

“Уряд Болгарії після оцінки її кандидатури, як це заведено у міжнародній практиці, без зволікань надав агреман пані Ілащук, не маючи жодних застережень щодо її роботи в Болгарії”, – зазначили у МЗС.

У відомстві також зауважили, що призначення на посади Послів некадрових дипломатів є звичайною міжнародною практикою. 

“В Україні за останні два роки усі некадрові дипломати, які були призначені на посади Послів, демонструють гідні результати роботи. Лише за ними, а не інтерпретаціями та образами і варто судити про роботу Посла за кордоном”, – підсумували у МЗС.

Нагадаємо, раніше видання “Європейська правда” писало, що новопризначена посол України в Болгарії Олеся Ілащук не має досвіду роботи ні в дипломатії, ні на державних посадах.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору