Ужгородка

Новини Закарпаття

Голова оборонного комітету Бундестагу закликала Шольца передати танки Україні

Голова оборонного комітету Бундестагу Марі-Агнес Штрак-Циммерман вважає великою помилкою відмову канцлера Німеччини Олафа Шольца постачати Україні танки. Про це вона заявила в інтерв’ю RND.

З її слів, це постачання потрібно робити на кілька місяців уперед, а не просто реагувати на ситуацію.

“Це був би правильний крок, і ми повинні робити це в тісній співпраці з українською армією і партнерами по НАТО. росія не перестане тероризувати Україну. Німеччина має розробити сценарій зі своїми партнерами щодо продовження підтримки найближчими місяцями”, – наголосила вона і закликала доставляти озброєння превентивно туди, де його вже недостатньо.

Посадовиця вважає, що відмова Німеччини постачати Україні бойові танки “не тільки незрозуміла, а й тривожно недалекоглядна”.

“Я так втомилася від виправдань, чому ми не можемо поставити танки. Особливо, коли чую, що це означало б особливу провокацію росії. Ми успішно передали самохідні гаубиці, зенітні установки, артилерійські системи та високоефективні зенітні комплекси, щоб врятувати тисячі життів. Постачання танків зараз було б важливим доповненням для витіснення російських сил”, – резюмувала вона.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору