Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні знову затримали найвпливовіших у країні “злодіїв у законі” “Умку” і “Лашу Свана”

Як 27 грудня розповіли у Нацполіції, “злодії в законі”, перебуваючи у статусі підозрюваних у справі щодо поширення злочинного впливу, для вирішення конфліктів та координації кримінальної діяльності організували кілька так званих “сходок” за участю представників криміналітету.

Правоохоронці повідомили, що на “зібраннях” злочинці ухвалили рішення про виділення фінансової допомоги з так званого “злодійського общака” на “святкові потреби” криміналітету та “злодіїв у законі”, які знаходяться у місцях позбавлення волі.

Зібрані докази стали підставою для затримання “злодіїв у законі” на прізвиська “Умка” та “Лаша Сван”. Їм повідомили про підозру за організацію та участь у злочинному зібранні.

Досудове розслідування у справі щодо поширення “злодіями в законі” злочинного впливу завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду.

Прокурори готують клопотання в суд щодо обрання затриманим лідерам “верхівки” злочинного світу запобіжних заходів. 

За організацію та участь у так званій “сходці” (ч. 1 ст. 255-2 Кримінального кодексу України) “злодіям в законі” може загрожувати до дванадцяти років ув’язнення з конфіскацією майна, а за поширення злочинного впливу (ч. 3 ст. 255-1 Кримінального кодексу України) – до п’ятнадцяти років ув‘язнення.

Нагадаємо, у травні минулого року поліція повідомила, що затримала двох найвпливовіших в Україні “злодіїв у законі”: “Умку” затримали в аеропорту Дніпра, а особу на прізвисько “Лаша Сван” – у готелі.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору