Ужгородка

Новини Закарпаття

Lloyd’s Register сертифікував перше безекіпажне надводне судно

Безекіпажне надводне судно (USV) відповідає критичним вимогам безпеки для експлуатації у морі

Класифікаційне товариство Lloyd’s Register сертифікувало перше безекіпажне надводне судно. Свідоцтво видано морському безпілотнику DriX, розробленому компанією Exail, повідомляє “Порти України”. Сертифікація — ще одна важлива віха для DriX та операторів, яка знаменує значний крок у переході морської галузі до впровадження нових автономних технологій.

Безекіпажне надводне судно (USV) відповідає критичним вимогам безпеки для експлуатації у морі. Сертифікація містила докладний аналіз на рівні системи, огляд конструкції та ходові випробування. Також оцінювалися конструктивна міцність, стійкість, управління та контроль у контексті дистанційної автономності.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“У Exail ми беремо активну участь у розробці правил використання морських безпілотників, намагаючись підвищити стандарти та визнання USV. Співпрацюючи з такими класифікаційними товариствами, як Lloyd’s Register, що підтверджують найвищий рівень безпеки морських безпілотників та їхню відповідність екологічним вимогам, ми прагнемо продемонструвати, що автономні технології безпечні для експлуатації. Завдяки цій співпраці ми сподіваємося, що зможемо допомогти зміцнити глобальне визнання морських дронів, оскільки вони сприяють підвищенню операційної ефективності та безпечному енергетичному переходу морської галузі”, — розповів технічний директор Exail з морських автономних систем Стефан Ваннуффелен.

Засноване у 1760 році у Великій Британії як добровільна асоціація судновласників, суднобудівних фірм, виробників суднових механізмів та страхових компаній Lloyd’s Register сьогодні є найбільшим класифікаційним товариством, компанією з надання інженерно-технічних послуг морським суднам. Lloyd’s Register здійснює свою діяльність у багатьох секторах економіки, має штат співробітників із 9 тис. осіб у 78 країнах.

Нагадаємо, школярі з Івано-Франківська створили дрон-міношукач з екологічного пластику. Матеріал винахідники отримали з відходів переробки кукурудзи. Зараз вихованці гуртка робототехніки шукають способи його збуту.

Компанія New Holland вже давно відстоює альтернативні види пального як майбутнє сільського господарства, розробивши 2006 року свою стратегію “Лідер чистої енергії”. Відтоді бренд накопичив величезний досвід і знання в цій галузі, розробляючи концепції, прототипи та комерційний трактор, що працює на природному газі: New Holland T6 Methane Power. Сьогодні бренд робить наступний крок на шляху до чистої енергії з передсерійним прототипом трактора T7 Methane Power LNG, що працює на зрідженому природному газі (ЗПГ).

У 2030 році переважна частина протеїнів будуть рослинного типу, а м’ясо вирощуватимуть у пробірках. Про це заявив український економіст, стратег, бізнесмен Андрій Длігач, підкресливши, що Україна вже зараз має повністю переорієнтовувати сільське господарство.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору