Ужгородка

Новини Закарпаття

На тлі ракетних ударів росіян по критичній інфраструктурі, в Україну вже завезли понад 500 тисяч генераторів

Майже половину з них Україна імпортувала на пільгових умовах

У 2022 році в Україну завезли 510,3 тис. електрогенераторів, повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Майже половину з них Україна імпортувала на пільгових умовах.

“Станом на сьогодні (19/12) в Україну імпортовано на пільгових умовах з застосуванням нульового ПДВ/ мита – 235,9 тисячі генераторів. 92% (217,3 тисячі) з них завезли юридичні особи, та 8% (18,6 тисячі) фізичні особи”, – зазначив нардеп.

Кабінет Міністрів України постановою №1260 від 9 листопада скасував ПДВ та ввізне мито на імпорт в Україну енергообладнання для проходження зими.

Читайте також: “На дотацію куплю генератор”: історія фермера, що подався на держпрограму на утримання корів.

Нагадаємо, серед ключових потреб агровиробників в умовах воєнного стану – забезпечення генераторами, насіннєвим матеріалом, доступ до фінансування та безперебійний експорт.

Українська хлібопекарська галузь подала заявку на забезпечення генераторами електроенергії від міжнародних партнерів, організоване для представників українського АПК Міністерством аграрної політики та продовольства. Обладнання може надійти в Україну протягом одного-двох місяців.

Кабмін своїм рішенням звільнив від оподаткування паливні генератори, пристрої для приготування їжі та іншу техніку, яка необхідна у випадку тривалих відключень електроенергії.

GRECO group поставили 10 теплогенераторів для українського агрохолдингу TESSLAGROUP. Окрім цього, нещодавно компанія реструктурувала та збільшила потужності підприємства, а це означає, що тепер клієнти GRECO group отримуватимуть обладнання через 14 днів після підписання контракту.

У KMZ Industries дали декілька порад, що робити, якщо на елеваторі під час роботи зерносушарки раптово зникло живлення і немає можливості його швидко відновити.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору