Ужгородка

Новини Закарпаття

Естонські рятувальники відправили в Україну техніку для розмінування

Про це повідомляє ERR, передає “Європейська правда”. 

В Україну відправили три мініекскаватори з причепами, чотири машини дистанційного розмінування та один детектор хімічних речовин. Техніка була профінансована міністерством закордонних справ, її вартість склала 337 216 євро.

За словами міністра внутрішніх справ Лаурі Ляенеметса, який відвідав Україну в середині грудня, допомога в розмінуванні необхідна як для запобігання людським жертвам, так і для перезапуску економіки України.

“Десятки тисяч квадратних кілометрів являють собою небезпечну зону, де зупинилося і сільське, і лісове господарство. Але цим справа не обмежується – заміновано також важливі об’єкти інфраструктури, наприклад, електростанції”, – сказав Ляенеметс.

На його думку, розмінування України може зайняти роки, а то й десятки років.

Центр розмінування Рятувального департаменту раніше вже відправив в Україну обладнання для виявлення радіації, вибухозахисні костюми, протиуламкові жилети, каски, засоби першої допомоги та інше обладнання, необхідне для розмінування.

Крім того, рятувальне відомство відправило українським колегам як гуманітарну допомогу намети, спальні мішки, вуличні ліжка, системи обігріву наметів, дизель-генератори тощо.

Нагадаємо, 23 грудня Естонія затвердила новий пакет військової допомоги Україні. У ньому буде зимова польова форма, засоби індивідуального захисту, а також дрони.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору