Ужгородка

Новини Закарпаття

СБУ з 24 лютого викрила понад 600 російських агентів та шпигунів

Пресслужба відомства повідомила, що з 24 лютого СБУ викрила понад 600 російських агентів і шпигунів, які проводили розвідувально-підривну діяльність проти України.

Так, у Києві СБУ нейтралізувала російську агентурну групу, до якої входили посадовці Кабміну і Торгово-промислової палати України. Чиновники передавали російській стороні розвіддані про облаштування держкордону та персональні дані українських правоохоронців.

У Миколаєві викрито колишнього керівника Миколаївської окружної прокуратури, який після 24 лютого минулого року добровільно запропонував російські стороні свою допомогу у війні проти України.

“Перебуваючи на посаді зловмисник передавав російським спецслужбам інформацію про результати ворожих обстрілів, паролі на блокпостах та відомості про військових полонених рф”, — йдеться в повідомленні.

У Хмельницькому СБУ затримала громадянина рф, який прибув в Україну ще у січні 2022 року для проведення розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави.

“Його “легендою” було нібито відвідування родичів. А справжнім завданням – створення розгалуженої агентурної мережі для збору розвідданих і проведення диверсій у західних регіонах нашої держави”, — повідомили в СБУ.

На Волині нейтралізовано шпигуна — ним виявився громадянин білорусі, який збирав відомості про дислокацію та переміщення підрозділів ЗСУ на території регіону.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору