Ужгородка

Новини Закарпаття

Американська корпорація Walmart має намір запровадити послугу «купи зараз — плати пізніше»

Швидке кредитування має заохочувати клієнтів Walmart витрачати більше грошей

Американська багатонаціональна корпорація роздрібної торгівлі Walmart планує запровадити послугу «купи зараз, заплати пізніше» (buy now — pay later, BNPL), передає PaySpace.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Корпорація планує здійснювати план через власне мажоритарне фінтех-підприємство ONE.

Водночас це не перший досвід компанії у сфері BNPL. Walmart уже пропонує BNPL окремим клієнтам у Канаді через партнерство з Duo Bank of Canada. Щобільше, він також дозволяє клієнтам розраховуватися за допомогою BNPL через партнерство з Affirm.

Швидке кредитування має заохочувати клієнтів Walmart витрачати більше грошей. Зокрема, покупці отримають більшу гнучкість в оплаті.

Нагадаємо, у росЗМІ зʼявилася інформація, що французька компанія – виробник овочевих консервів Bonduelle підтримала військовослужбовців РФ і передала їм гуманітарку, побажавши їм швидкої перемоги. Фото “подарункових наборів” із продукцією для російських окупантів оприлюднила група “Ярцево LIVE” в мережі “Вконтакте”.

Українська зернова асоціація звернулася до Міністерства енергетики та Міністерства агрополітики та продовольства з проханням включити зернозберігальні підприємства до групи бізнесу, що виготовляє критично важливі товари та продукти в питанні пріоритетності включення електроенергії, повідомляє УЗА.

Використання дизельного генератора для роботи елеватора — зерносушарки та транспортного обладнання — коштує вдвічі дорожче.

Компанія HarvEast перевела сушарку на тверде паливо. Так агрохолдинг здешевив вартість сушіння кукурудзи у 2,5 раза порівняно до того, якби цей процес відбувався з використанням газу.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору