Ужгородка

Новини Закарпаття

Трагедія ЄС: Каталонія як остання агонія

У центрі Барселони зібрались тисячі людей, аби не дозволити каталонському уряду розділити Іспанію. За інформацією «Української правди» за посиланням на El Mundo, каталонці вийшли на центральну площу під двома прапорами. Мітингувальники скандували: «Каталонія – це Іспанія» і «Президента Каталонії Карлеса Пучдемона – за грати!»

Акції протесту відбуваються вже після референдуму, на якому, за даними влади автономного регіону, за відокремлення проголосувало майже 90% каталонців. У понеділок, 9 жовтня, парламент Каталонії збирається у повному складі, щоб детально розглянути результати волевиявлення співгромадян. Офіційний Мадрид, як відомо, не визнає результатів голосування. Конституційний суд Іспанії офіційно заборонив проводити сесію депутатам, але вони все одно, планують провести засідання.

До протестів проти відокремлення від Іспанії закликало «Каталонське громадянське суспільство». Людей вивели на марш під назвою: «Досить! Повернемося до здорового глузду!»

За іспанським законодавством, референдум у Каталонії, вважається незаконним, до того ж, без Іспанії, автономний регіон опиниться за межами ЄС. Про це поспішили нагадати каталонцям у Єврокомісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору