Ужгородка

Новини Закарпаття

Двох поліцейських на Тернопільщині підозрюють у незаконних затриманнях людей

Як розповіли в Тернопільській обласній прокуратурі, про підозру повідомили начальнику відділу Управління стратегічних розслідувань в області та його підлеглому у незаконному затриманні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, перевищенні службових повноважень, незаконному проникненні до іншого володіння особи та проведенні у ньому обшуку (ч. 2 ст. 162 КК, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 365, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 371 КК України).

За даними слідства, правоохоронці у травні минулого року на території приватного підприємства у передмісті Тернополя, діючи в приватних інтересах знайомого, без будь-яких законних на те підстав, погрожуючи зброєю та наносячи тілесні ушкодження, затримали 2 людей.

Надалі потерпілих незаконно доставили у приміщення УСР в Тернопільській області та тримали там близько години без складання процесуальних документів. Зараз вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних  заходів та відсторонення від посад.

Досудове розслідування здійснюється групою слідчих ТУ ДБР, розташованого у Львові, за супроводу Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки.

 

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору