Ужгородка

Новини Закарпаття

На Харківщині затримали експосадовців Укрзалізниці, які допомагали перекидати воєнні ешелони рф в Україну

Про це повідомляє Служба безпеки України. 

Відтак одного призначили керівником, інших двох – його заступниками, а четвертого – інженером у лавах створеного ворогом “Купянск-южной дистанции колеи”.

На цих “посадах” вони допомагали країні-агресору відновлювати залізничне сполучення з регіоном для забезпечення потреб окупаційних угруповань на східному фронті.

Насамперед зловмисники сприяли перекиданню рухомого складу військової техніки, озброєння та боєприпасів з території рф до тимчасово захоплених районів Харківщини. Крім цього організували “передачу” російським загарбникам виробничого обладнання місцевого підрозділу “Укрзалізниці”.

Також вони особисто закликали місцевих жителів вступати до підконтрольного рф “залізничного підприємства”. За це обіцяли лояльне відношення з боку рашистів та виплату “зарплат” у російських рублях.

Після звільнення Харківщини один зі зловмисників втік до рф, інші – вирішили “залягти на дно” в регіоні і таким чином спробували уникнути покарання.

Однак, місцеперебування трьох зловмисників встановили, їх затримали. 

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили їм про підозру за ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі агресору).

Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання вартою.

Четвертому фігуранту, який втік до країни-агресора, також повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

Тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору