Ужгородка

Новини Закарпаття

Глобальне виробництво біодизеля продовжує стрімко розвиватися

Зокрема Adkins Energy розпочала виробництво етанолу в 2002 році

Генеральний менеджер Adkins Energy (підприємство з виробництва сухої барди, що переробляє кукурудзу в етанол і біодизель) Рей Бейкер зазначив, що додавання біодизеля до виробництва етанолу є чудовим прикладом того, як промисловість етанолу продовжує розвиватися, повідомляє marketscreener.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Ми розглядали додавання біодизеля протягом кількох років як частину концепції біо переробного заводу. Це означає додавання біодизеля, дизельного пального з відновлюваних джерел, целюлозного етанолу та інших продуктів до продуктової лінії заводу з виготовлення етанолу, що свідчить про справжній успіх стандарту Renewable Fuels Standard. Ми можемо розвивати цю галузь за межі етанолу, — наголосив він.

Adkins Energy розпочала виробництво етанолу в 2002 році. Він належить приблизно 275 загальним членам колишнього Adkins Energy Cooperative та його партнеру Pearl City Elevator, розташованому в Перл-Сіті, Іллінойс. У 2008 році завод почав видобувати кукурудзяну олію з висушеного дистиляторного зерна з розчиненими речовинами (DDGS). Зараз він виробляє близько 1,7 млн галонів кукурудзяної олії на рік, яку продає як сировину для біодизельних установок або як добавку до ринку кормів для тварин.

Читайте: В Україні скасували дотації за придбання обладнання для виробництва біоетанолу

Компанія Adkins Energy отримала грант у розмірі $500 тис. за програмою Rural Energy for America (REAP) на будівництво заводу. Підвищення ефективності додавання біодизеля є однією з низки інвестицій Adkins Energy для підвищення його ефективності та виробництва.

Нагадаємо, на Гнідавському цукровому заводі перероблятимуть кукурудзу на біоетанол. Про це розповів заступник директора Гнідавського цукрового заводу Олександр Нікішин.

Посадовці Кіровоградської ОДА та представники нідерландської компанії “Black Swan Holding LTD” домовились співпрацювати в галузях альтернативної енергетики та сільського господарства.

Держенергоефективності разом із найбільшою енергетичною спільнотою Energy Club об’єднали фахівців України та різних країн ЄС на міжнародній дискусії щодо найбільш ефективних шляхів впровадження ринку біометану.

МХП планує будівництво другої черги біогазової електростанції потужністю 12 МВт в Ладижині як заводу з виробництва біометану для потреб компанії.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору