Ужгородка

Новини Закарпаття

У Польщі критикують Австрію за заклики послабити санкції проти рф

Таким чином речник польського уряду Пьотр Мюллер відреагував на заяви глави МЗС Австрії Александра Шалленберга про потребу пом’якшити санкції проти рф, пише “Європейська правда”.

“Польща дотримується своєї позиції у питанні санкцій проти росії”, – сказав Мюллер.

За його словами, тільки послідовна політика у цій сфері може призвести до зміни москвою своєї лінії поведінки.

“Кожна спроба заплющити очі на російські злочини під прикриттям повернення до нормального функціонування економічних відносин є величезною помилкою”, – заявив речник уряду Польщі.

Він нагадав, що саме така політика в енергетичній сфері призвела до війни.

Раніше під час зустрічі з главою МЗС Франції Александр Шалленберг закликав серед іншого послабити європейські обмеження щодо москви. Він також розкритикував Польщу за те, що та у грудні не пустила російського міністра лаврова на зустріч ОБСЄ.

Крім того, Шалленберг заявив, що Заходу важливо дотримуватись почуття міри у відносинах із росією, оскільки вона залишиться частиною європейської історії та культури.

“Заклики продовжувати діалог з росією, поважати її історію та культуру посилюють почуття безкарності кремля, сприймаються ним виключно як запрошення до продовження геноциду українців”, – відреагував на це речник МЗС України Олег Ніколенко.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору