Ужгородка

Новини Закарпаття

У США погодили проєкт плавучої морської атомної електростанції SHI

Це свого роду атомна електростанція на морі з паротурбінними генераторами

Samsung Heavy Industries отримала схвалення свого проєкту енергетичної баржі. Суднобудівна компанія Samsung Heavy Industries (SHI) отримала схвалення від американського класифікаційного та сертифікаційного товариства ABS. Мовиться про концептуальний проект “енергетичної баржі CMSR”, передає usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Енергетична баржа CMSR є установкою з вироблення електроенергії з використанням технології компактного рідкосольового реактора. Це свого роду атомна електростанція на морі з паротурбінними генераторами, передаючими та розподільчими пристроями у плавучому корпусі.

На будівництво плавучої атомної електростанції необхідно близько двох років.

Енергетична баржа, розроблена SHI, може мати від двох до восьми CMSR потужністю 100 МВт. Керівництво SHI планує вивести проект на комерційну основу до 2028 року.

Нагадаємо, Deutsche ReGas офіційно запустить проєкт LNG-термінала в порту Лубмін на Балтійському морі 14 січня. Так, наступного тижня Німеччина отримає два працюючих ЗПГ-термінали.

Польща та Німеччина конфліктують через будівництво контейнерного порту на Балтійському морі. У польському місті Свіноуйсьце планують побудувати контейнерний порт. Він має стати одним з найбільших у Балтійському морі, а його потужність становитиме 2 млн стандартних контейнерів на рік.

Китай швидко опановує ринок нових танкерів для зрідженого природного газу (ЗПГ), оскільки місцеві й іноземні судновласники звертаються до його суднобудівників за спеціальними суднами через те, що корабельні в Південній Кореї перевантажені замовленнями.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI).

В Італії схвалили проєкт будівництва плавучого ЗПГ-термінала біля узбережжя Равенни у верхній частині Адріатичного моря. Загалом у проєкт інвестують майже 1 млрд євро.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору