Ужгородка

Новини Закарпаття

Мер Парижа висловилася проти участі росіян в літній Олімпіаді 2024 року

Про це пише Politico.

Мерка Парижа Анн Ідальго 7 лютого заявила що вона “не виступає за” дозвіл росіянам змагатися як нейтральним особам або під прапором Олімпійських ігор, що свідчить про зміну її позиції минулого місяця, коли вона стверджувала, що спортсмени не повинні бути позбавлені можливості брати участь у змаганнях.

“Поки триває ця війна, ця російська агресія проти України, неможливо йти парадом, ніби нічого не відбувається, щоб делегація прибула до Парижа, а на Україну сиплються бомби”, – сказала Ідальго.

Хоча остаточне рішення приймає МОК, Ідальго є важливим союзником для української позиції, оскільки вона знаходиться в центрі підготовки до Олімпіади. Ідальго сказала, що публічно висловить свою незгоду з МОК, якщо він не передумає.

Нагадаємо, російським та білоруським спортсменам дозволили взяти участь в Олімпійських іграх 2024. Президент Литви звернувся до країн Заходу через можливу участь росіян та білорусів в Олімпіаді, а Польща заявила, що коаліція країн висуне ультиматум МОК.

Крім того, 7 лютого скандинавські країни виступили проти повернення росіян та білорусів до міжнародних спортивних змагань.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору