Ужгородка

Новини Закарпаття

У Польщі хочуть щомісяця тренувати два батальйони ЗСУ

Про це під час засідання комісії з національної оборони Сейму сказав заступник міністра національної оборони Польщі Войцєх Скуркевич, передає “Укрінформ”. 

Він зазначив, що Польща представила найбільшу пропозицію навчання підрозділів ЗСУ, декларуючи готовність провести групову спеціальну підготовку, зокрема для саперів, а також медичні курси та базові навчання для військових ЗСУ.

“Польська пропозиція вирізняється декларацією групової підготовки… Будемо щомісяця розпочинати навчання одночасно двох українських батальйонів ”, – наголосив Скуркевич.

Заступник міністра підкреслив, що місія з навчання підрозділів ЗСУ не повинна обмежуватися тренуванням, але має пропонувати українській стороні комплексний пакет щодо підготовки українських військ до бойових дій. Він також має включати безкоштовну передачу техніки, на якій відбуваються навчання.

Скуркевич зазначив, що тренування українських підрозділів відбувається в рамках місії ЄС, у якій Польща виступила одним з головних організаторів і зробила найбільший внесок, зокрема здійснюючи управління місією на операційному рівні. 

“Ми сповнені рішучості підтримувати Україну у відбитті російської агресії. Україна мусить виграти цю війну, в іншому випадку наслідки досягнення росією своїх цілей за допомогою агресії матимуть деструктивний вплив на цілу систему міжнародної безпеки”, – підсумував польський урядовець.

Нагадаємо, Польща навчить українських військових користуватися танками Leopard за 5 тижнів.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору