Ужгородка

Новини Закарпаття

Агентство США з міжнародного розвитку передало Україні газотурбінну мобільну електростанцію

Про це повідомило Міністерство енергетики України. 

7 лютого Агентство США з міжнародного розвитку (USAID – US Agency for International Development) передало Уряду України мобільну газотурбінну електростанцію загальною потужністю 28 МВт. 

Мобільна електростанція, вироблена у США компанією General Electric.

“Уряд США забезпечує критично важливу підтримку, мета якої – допомогти Україні та українцям пройти зимовий період і здобути перемогу у війні. USAID надало Урядові України цю мобільну газотурбінну електростанцію американського виробництва для того, щоб сприяти постачанню електрики до осель, лікарень, шкіл і підприємств критичної інфраструктури. У той час, коли російська федерація і далі спрямовує свої удари на інфраструктурні об’єкти, це обладнання допоможе зміцнити енергобезпеку України. USAID і надалі надаватиме свою підтримку Україні, аби вона здобула перемогу у війні та переможний мир”, – зазначила заступниця Адміністратора USAID Ізобель Коулман.

“Встановлення цієї турбіни стане першим практичним кроком з реалізації Стратегії Міністерства енергетики України щодо децентралізації енергосистеми та розбудови мереж малої генерації у нашій країні. Наразі ми зможемо забезпечити більш надійну генерацію, особливо для потреб критичної і соціальної інфраструктури, та убезпечити її, враховуючи можливі військові виклики та ризики”, – сказав міністр енергетики України Герман Галущенко.

Очільник Міненерго подякував американській стороні за численну допомогу, яку Україна вже отримала і продовжує отримувати.

“Ми щиро вдячні американському народу та американському Уряду за постійну підтримку в кожному елементі цієї важкої війни. Щодня ми отримуємо важливу допомогу, зокрема й обладнання та матеріали для відновлення енергетичної системи країни”, – додав Галущенко.

Нагадаємо, Агентство США з міжнародного розвитку передало Україні більш як тисячу електрогенераторів.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору