Ужгородка

Новини Закарпаття

У Нацполіції пояснили, чому прийшли з обшуками в IT-компанію

Слідчі Головного слідчого управляння Нацполіції спільно із екоінспекцією столичного регіону провели огляд і з’ясували, що у такий спосіб без спеціального дозволу було збільшено берегову лінію на ділянці, де будується комплекс відпочинку.

У соцмережах розпочалася активна дискусія з цього питання. Зокрема обшуки засудив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Мені соромно, що деякі представники правоохоронних органів забігають до офісу та додому до власника топ-продуктової компанії України. Ця компанія створила кілька успішних продуктів для девайсів Apple”, – заявив Федоров.

Згодом на сторінці Національної поліції у фейсбуці опублікували допис із розʼясненням.

“Нацполіція та Спеціалізована екологічна прокуратура проводять слідчі дії в менеджменту та приміщеннях ІТ-компанії відповідно до ухвал суду

Досудове розслідування здійснюється за фактом збільшення без спеціального дозволу берегової лінії, яка межує із земельними ділянками, де ведеться будівництво комплексу відпочинку. У результаті таких дій державі завдано збитків на понад 12,5 млн грн.

Встановлено, що на території земельних ділянок у Київській області, що належать товариству з обмеженою відповідальністю, здійснюється незаконний видобуток корисних копалин для будівництва комплексу відпочинку. Зокрема, відповідно до акту огляду, який складено працівниками Циблівської ОТГ, земельна ділянка загальною площею 11,2286 га використовується не за цільовим призначенням: на березі Канівського водосховища, прибережна смуга якого відноситься до вказаних вище земельних ділянок, знаходиться земснаряд для видобутку піску.

Відтак слідчі Головного слідчого управляння Нацполіції спільно із екоінспекцією столичного регіону провели огляд і з’ясували, що у такий спосіб без спеціального дозволу було збільшено берегову лінію на ділянці, де будується комплекс відпочинку. Згідно із проведеною в рамках досудового розслідування екологічною експертизою, сума завданих державі збитків становить понад 12,5 млн грн.

Сьогодні, 15 лютого, відповідно до ухвал Печерського районного суду м. Києва, проводяться обшуки за місцем проживання директора ТОВ та за місцем здійснення господарської діяльності. Проведення обшуків обумовлено тим, що на запити правоохоронних органів не було надано запитуваних документів.

До проведення слідчих дій залучені слідчі та оперативні співробітники Національної поліції України і представники Спеціалізованої екологічної прокуратури”, – зазначили у Нацполіції.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору