Ужгородка

Новини Закарпаття

Євросоюз планує заборонити постачати унітази в росію

Посли країн-членів ЄС в рамках переговорів про введення нового пакету санкцій проти росії вивчили 146-сторінковий перелік товарів, які планується заборонити експортувати на територію держави-агресора. До списку увійшли й унітази — один з головних предметів для крадіжки окупантами в Україні.

Як повідомило видання Euobserver, обмеження торкнуться широкого спектру товарів промислового призначення. Сюди відносяться “біде, умивальники, змивні бачки і аналогічна сантехніка”, а також світлодіоди, конопляна пряжа, навантажувачі, поштові сортувальні машини, димові труби, цегла, шини і навіть “пера і наконечники для пера”.

Журналісти в матеріалі про санкції підкреслили, що унітаза немає в кожному п’ятому будинку росії. Це стало символом “добробуту” громадян рф при президенстві путіна. Російські солдати почали їх красти спочатку в Грузії в 2008 році, а тепер в Україні.

“Нехай забирають унітази – вони їм знадобляться в дорозі – і повертаються додому”, – сказав президент України Володимир Зеленський у своїй промові.

Однак репортери також вказали на відсутність у новому пакеті обмежень, які торкнулися б алмазної та ядерної галузей рф. Вони становлять значну частину доходів і генерують кошти для продовження ведення війни в Україні.

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору