Ужгородка

Новини Закарпаття

«Агроспейс» оголошує про збільшення гарантії на трактори Fendt 900 серії до 5 років

Стандартна 12-місячна гарантія починає діяти з моменту передачі техніки клієнту. Програма розширеної гарантії 5 років або 6000 мотогодин (залежно від того, що настане раніше) поширюється на трактори Fendt моделей 933 і 936 Vario. Така гарантія діє на:

  • двигун (окрім вентилятора охолодження, стартера, генератора змінного струму, турбокомпресора, системи очищення відпрацьованих газів);
  • трансмісію.

Розширена гарантія не поширюється на поточне обслуговування (заміну мастильних та витратних матеріалів), а також на машини з поліпшеною конфігурацією.

Що на практиці означає ця програма? Кожен клієнт, який придбає і обслуговуватиме трактори Fendt 933 і 936 Vario у офіційного дистриб’ютора — компанії «Агроспейс» — отримує розширену гарантію 5 років/6000 мотогодин на найважливіші вузли машини.

Так, виробник Fendt настільки упевнений у якості своєї техніки!

Крім того, розширена гарантія на трактори Fendt дає величезний плюс покупцям — у разі перепродажу ця техніка практично не впаде у ціні на вторинному ринку, оскільки до 5 років буде на гарантії від виробника, з обслуговуванням у офіційного дистриб’ютора!

Мобільні сервісні бригади «Агроспейс» завжди оперативно приходять на допомогу клієнтам, що особливо цінно в період проведення польових робіт. Запчастини доставляються вчасно (найзатребуваніші оригінальні запчастини Fendt завжди є на наших складах, у разі відсутності поставляються із заводу в найкоротші терміни), робота виконується якісно і швидко!

А ще нагадуємо, що для покупців тракторів Fendt 900 серій з червня діють унікальні кредитні програми від AGCO і «Агроспейс»!

Купуйте високотехнологічну і якісну техніку Fendt у офіційного дистриб’ютора на вигідних умовах, з розширеною гарантією!

Залишилися питання? Телефонуйте, із задоволенням розповімо і про техніку, і про сервісне обслуговування!

Тел.: 38 (056) 372-51-24 Василь або звертайтеся до регіональних менеджерів

Схожі статтіЛіквідація спецрежиму ПДВ пожвавила ринок сільгосптехнікиHorsch може розмістити виробництво на ЗакарпаттіЛуганщина лідирує за заявками на отримання компенсації за вітчизняну сільго…Міжнародні дні поля в Україні — хіт-парад агротехнологій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору