Ужгородка

Новини Закарпаття

росіяни зосередились на наступі в Луганській області, але їм бракує резервів – ISW

Про це йдеться в аналітичному звіті американського Інституту вивчення війни.

На думку аналітиків, російський наступ, найімовірніше, триватиме ще деякий час і може тимчасово набрати обертів, коли будуть введені останні резерви – якщо вони будуть введені – але, найімовірніше, завершиться далеко від поставлених цілей і, швидше за все, не досягне оперативно значущих успіхів.

“російські війська майже напевно все ще мають деякі відновлені механізовані підрозділи в резерві, але перекидання цих обмежених резервів на лінію фронту в Луганській області навряд чи кардинально змінить хід наступу, що триває”, – наголошують аналітики.

Крім того, вони вказують, що російські сухопутні війська загалом розгортаються і борються “у звичайних доктринальних формаціях” і підрозділах, а не в батальйонних тактичних групах чи інших спеціальних структурах.

“Відсутність кількох критично важливих танкових підрозділів, що спостерігається, говорить про те, що російські військові продовжують боротися за заміну техніки, особливо танків, втрачених у процесі попередніх невдалих наступальних операцій”, — йдеться у звіті ISW.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору