Ужгородка

Новини Закарпаття

Акції Raiffeisen Bank обвалилися на тлі розслідування Мінфіну США

Про це пише Reuters.

Після того, як підрозділ Мінфіну США, відповідальний за правозастосування у сфері санкцій, надіслав австрійському Raiffeisen Bank International AG запит на отримання певної інформації щодо роботи на території росії, акції фінансової організації в понеділок, 20 лютого, різко впали майже на 7%.

“Порушені OFAC питання мають загальний характер і покликані прояснити ситуацію з платежами та пов’язаними з ними процесами у світлі недавніх подій, пов’язаних з росією і Україною”, – йдеться в повідомленні банку.

Raiffeisen глибоко вкорінений у російську фінансову систему і є одним із двох іноземних банків у списку 13 “системно важливих кредитних установ” центрального банку росії, що підкреслює його важливість для економіки росії, яка бореться з широкими санкціями Заходу.

Міністерство фінансів США може штрафувати фірми, які порушують санкції, включаючи заморожування активів США та заборону банкам доступу до доларів США, що є критичним для їх участі в міжнародній торгівлі та фінансах. Проте наразі про санкції щодо Raiffeisen Bank не йдеться.

Нагадаємо, США почали перевірку Raiffeisen Bank через роботу у рф.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору