Ужгородка

Новини Закарпаття

Чоловік, який п’яним прославляв армію рф, отримав 2 роки тюрми

Про це повідомляє “Судовий репортер” із посиланням на вирок від 13 лютого.

22 квітня минулого року в обід обвинувачений у стані алкогольного спʼяніння зайшов у магазин “Продукти”. Спочатку він наблизився до продавчині і кинувся на неї зі спини, говорячи, що вона є його дружиною, та почав утримувати. Жінка ледве вивільнилась, а відвідувач почав говорити, що через три дні прийде “рускій мір” і всіх почнуть ґвалтувати, вбивати, на кишки намотувати. У цей час до магазину зайшов інший чоловік і замовив каву. Обвинувачений переключився на покупця, намагаючись показати йому якесь відео, і вони вийшли на вулицю. Там молодик продовжив агресивно кричати, що тут усі “бандерівці” і не розуміють, як добре жити при росії, що через три дні прийдуть російські війська і тут буде “русскій мір”, радив вчити російський гімн.

За його словами, в Луганську та на Донбасі не рф вбиває людей, а ЗСУ знищують українців. Також він заявив, що в Бучі стріляють самі українці, а потім роблять фото, щоб весь світ думав, що це роблять росіяни і ще потрібно довести, що це саме вони, що для українців мало того, що відбувалося в Бучі. Люди, почувши це, викликали поліцію.

На судовому засіданні свідки підтвердили ці обставини. Вони також розповіли, що обвинувачений розповідав, що в його місті українці забрали в нього будинок і якби не  ЗСУ, то він би спокійно собі жив на Донбасі, а через владу України втратив це право, називав усіх українців “бандерівцями”. Коли в нього спитали, чому він тут живе, то відповів, що йому тут гарно платять.  

Підсудний вину не визнав та показав, що є внутрішньо переміщеною особою і з 2014 року проживає в Конотопі з матірʼю та її чоловіком. Того дня вдома вжив приблизно пів літри горілки, а потім вийшов за цигарками. У магазині намагався показати іншому покупцеві відео на своєму мобільному телефоні. На що чоловік у нього запитав, чи він не з того боку, чи не окупант. Він був сильно пʼяний і допускає, що міг чогось наговорити, але проти того, що викладено в обвинуваченні, категорично заперечує. Вважає, що свідки його обмовили, а слідчий і прокурор не витребували відео з камер спостереження магазину, щоб спростувати ці показання. 

Раніше цей чоловік неодноразово засуджувався і відбував тюремне покарання, але на сьогодні його судимості вважаються погашеними. 

Суд вирішив, що виправлення обвинуваченого неможливе без ізоляції від суспільства. Обставиною, що обтяжує покарання, є скоєння злочину в стані алкогольного спʼяніння та з використанням умов воєнного стану. Вироком суду громадянину призначено 2 роки позбавлення волі.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору