Ужгородка

Новини Закарпаття

Бойовик “лнр” керує заводом у Дніпрі і отримує держконтракти — Bihus.Info

Бойовик “лнр” Андрій Анофрієв очолює власне підтриємство у Дніпрі та підписує контракти з державними підприємствами.    

Як йдеться у розслідуванні проекту BIHUS.Info, попри підозру та роботу на окупантів, Анофрієв очолює “Дніпровагонрембуд”. У вересні 2022 року цей завод нібито підписав контракт із держпідприємством “Український науково-дослідний інститут вагонобудування”, а у грудні – контракт на капітальний ремонт піввагонів з держпідтриємством “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”.

За даними слідства, Анофрієв у 2014 р. організував і очолив власну терористичну групу, що входила до складу так званого “Всєвєлікого войска Донского”. Її вважають причетною до викрадення людей для отримання викупу та вбивства майора СБУ Тимура Гетманського.

У квітні 2021 року Анофрієва затримали та обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Справу передали в Марківський районний суд Луганської області. Підготовче засідання у цій справі призначили за 2 місяці до початку повномасштабного вторгнення рф. 

Марківку окупували, тож суд разом із матеріалами слідства опинився в окупації. Прокуратура Луганщини пояснили, що Марківський суд мав би передати матеріали до Покровського суду Дніпропетровської області.

Анофрієв згодом очолив одну зі структур “Укрзалізниці”, балотувався до Харківської обласної ради, при цьому публікував у фото з “лнр” та їздив на окуповану територію. За даними журналістів, бойовик працює і живе у Дніпрі.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору