Ужгородка

Новини Закарпаття

США нададуть Україні керовані далекобійні боєприпаси – Bloomberg

Україні передадуть боєприпаси дальнього радіуса дії з GPS-наведенням, виготовлені компанією Boeing, які здатні вражати цілі на відстані 72 км, пише Bloomberg, посилаючись на власні джерела. 

Пентагон офіційно не визнав, що надсилає модифіковану версію Joint Direct Attack Munition (JDAM), заявивши лише, що надсилатиме “точні авіаційні боєприпаси” в рамках пакета вартістю $1,85 мільярда, оголошеного 21 грудня. Але два джерела підтвердили, що мова йде про JDAM.

Зазначається, що 20 січня компанія Boeing отримала замовлення на JDAM від ВПС США на суму 40,5 млн доларів.

Joint Direct Attack Munition (JDAM) – це модифікація традиційних авіаційних бомб. Його розробили, щоби покращити їх точність і розширити сферу використання. Комплект JDAM складається з блоку хвостового оперення та додаткових крилець, які розміщують по середині бомби.

Видання зазначає, що надання таких боєприпасів свідчить про те, що США та Україна розробили метод, за допомогою якого винищувачі радянських часів, які використовує ЗСУ, можуть запускати JDAM-ER.

Нагадаємо, 20 лютого, несподівано, президент США Джо Байден прибув до Києва. Під час візиту він оголосив про виділення Україні пакету військової допомоги на $500 млн.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору