Ужгородка

Новини Закарпаття

Вирішальні бої у війні рф проти України відбудуться до кінця весни – Буданов

Про це начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив в інтерв’ю Forbes Україна.

За його словами, він не прогнозист, оскільки розвідка робить висновки, а не прогнози. Він зазначив, що його думка не змінилася і з середини до кінця весни будуть вирішальні бої, які стануть переломним моментом у війні.

Буданов сказав, що в його розумінні після виходу на кордони 1991 року Україні необхідно створити умови для зони безпеки навколо своїх рубежів.

“Є багато варіантів, 100 км зона, але і 40 км буде більш-менш нормально. Щоб ви правильно зрозуміли мою логіку. Чи йти нам далі – питання не до мене, а створити зону безпеки навколо кордону – потреба. Є багато варіантів, яким чином досягти цієї мети”, – зазначив очільник ГУР.

Він наголосив, що навколо кордонів України має бути демілітаризована зона без озброєнь та з нормальним контролем, щоб Україна завжди мала час на реагування.

Крім того, Буданов зазначив, що запаси артилерійських снарядів у росії зменшилися до 30%, залишки ракет майже вичерпані, а максимум російського виробництва – близько 40 крилатих ракет на місяць. Все це змусило москву відмовитися від амбіційних планів захоплення Києва і змістити свої зусилля на спробу окупації всієї Луганщини та Донеччини.

Нагадаємо, Кирило Буданов заявив, що “ми маємо зробити все, щоб до літа Крим повернувся додому”.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору