Ужгородка

Новини Закарпаття

Варшава передасть Конотопу трамваї (фото)

Для поставки до Конотопа було відібрано 23 вагони. Це машини, які донедавна їздили вулицями Варшави і які вилучаються з експлуатації у зв’язку з поставками нових Hyundai.

Варшава передасть Конотопу в межах гуманітарної допомоги вживані трамваї Konstal 105На, що більше не експлуатуються в польській столиці. Для роботи в українському місті вагони необхідно буде переобладнати під колію 1520 мм, повідомляє ЦТС. З проханням про надання вагонів до варшавського трамвайного управління звернувся мер Конотопу. Спочатку були сумніви через те, чи зможуть польські трамваї експлуатуватися в українському місті, адже Варшава і Конотоп мають різну ширину колії. Врешті було досягнуто порозуміння щодо можливості переобладнання візків вагонів з 1435 мм під стандарт колії 1520 мм.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Для поставки до Конотопа було відібрано 23 вагони. Це машини, які донедавна їздили вулицями Варшави і які вилучаються з експлуатації у зв’язку з поставками нових Hyundai.

Переобладнання візків для роботи на колії 1520 мм відбуватиметься безпосередньо в Конотопі.

Конотопський трамвай має унікальну історію. Це одна з найкоротших трамвайних систем в Україні (протяжність всього 28 км, 3 маршрути) й найменше українське місто, яке має трамваї. Запуск курсування трамваїв у Конотопі був ініційований самими мешканцями, й ними ж трамвайна система була збудована у 1949 році.

Будівництво відбувалося за участі не менше ніж 3000 містян “методом народного будівництва”, без фінансування й без затвердженої проектно-кошторисної документації. Рейки, шпали, трамвайні вагони та трансформатори для старту своєї системи місто отримало в подарунок від залізниці та від декількох міст.

Нагадаємо, наприкінці 2022 року Чернігівська область отримала конструкції трьох мостів від французької гуманітарної місії. Їх встановлять замість зруйнованих внаслідок бойових дій, передає МІУ.

Зернотрейдер UGTC Trade (ТОВ “УЗТК Трейд”, Полтава) в межах будівництва залізничного термінала для перевантаження зернових вантажів у селі Мостиська 2 Львівської області продуктивністю 100 тис. тонн/місяць розпочав монтаж силосів для зберігання зерна.

Вінниця отримала першу партію низькопідлогових тролейбусів Solaris Trollino 12, повідомив мер міста Сергій Моргунов.

Контейнерний термінал “Вікінг Альянс”, який наприкінці 2022 року розпочав роботу в порту Рені, обробив вже близько 1,5 тис. контейнерів. Про це в колонці на порталі ЦТС повідомив керівник транспортно-логістичної компанії NG Shipping Георгій Чернявський.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору