Ужгородка

Новини Закарпаття

Міжнародний банк виділить Україні $50 млн на відновлення логістики

Україна отримає змогу профінансувати закупівлю модульних автодорожніх мостів та матеріалів для термінового ремонту доріг

Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) надасть на відновлення логістики України $50 мільйонів. 10 лютого міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков та регіональний директор Світового банку у справах Східної Європи Аруп Банерджі підписали Грантову угоду між Україною та МБРР щодо проєкту “Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Банк виділить перші $50 млн грантових коштів на забезпечення критичних потреб Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України та “Укрзалізниці”.

Загальна вартість проєкту становить майже $600 млн, з них $500 млн забезпечить МБРР. Решту коштів планують залучити коштом донорських грантів, що надходитимуть через Український трастовий фонд допомоги, відновлення та реконструкції (URTF) та інші трастові фонди.

Україна отримає змогу профінансувати закупівлю модульних автодорожніх мостів та матеріалів для термінового ремонту доріг. Також кошти спрямують на виробництво фітингових платформ для збільшення обсягів контейнерних перевезень, а також закупівлю матеріалів та обладнання для ремонту важливих залізничних мостів.

Проєкт “Відновлення критично важливої логістичної інфраструктури та мережевого сполучення (RELINC)” направлений на швидке відновлення та покращення транспортних мереж, необхідних для надання гуманітарної допомоги, підтримки українського експорту та загалом розвитку логістичної інфраструктури на кордонах України та ЄС.

Управління та адміністрування в рамках проєкту відбуватиметься  із залученням Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проєктів (UNOPS). Зокрема, організація спеціалізується на проєктах післявоєнної відбудови або відновлення інфраструктури після природних лих. UNOPS працює в понад 80 країнах, успішно реалізуючи тисячі проєктів щороку.

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” повідомила, що отримала обладнання для швидкого відновлення мостів та залізничної інфраструктури від британської залізничної компанії Network Rail Infrastructure Limited.

У парку вантажних вагонів АТ “Укрзалізниця” минулого року найбільше подорожчало користування зерновозами та платформами. Натомість подешевшали піввагони, обкотишовози та думпкари. Загалом зерновози Укрзалізниці за рік подорожали вдвічі.

Раніше Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозицією “Укрзалізниці” про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%.

Французька лізингова компанія Ermewa передала Rail Cargo Logistics (австрійська Rail Cargo Group) 200 новозбудованих вагонів-зерновозів для перевезення збіжжя з України.

Консалтингова компанія DB Engineering&Consulting визначила кілька маршрутів у Європі, які сумісні з українськими вагонами-хоперами.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору