Ужгородка

Новини Закарпаття

Shell та S&W Seed об’єднають зусилля для виробництва біопального

Початкове виробництво зерна СП планує розпочати наприкінці 2023 року

Equilon Enterprises LLC (Shell) та сільськогосподарська компанія S&W Seed Company підписали угоду про створення спільного підприємства (СП) з метою розробки нової генетики рослин покривних олійних культур як сировини для біопального. Cпільне підприємство під назвою Vision Bioenergy Oilseeds LLC буде спільною власністю Shell і S&W, передає Agroportal.

СП має намір розвивати рижій (Camelina sativa) та інші види олійних культур, з яких можна буде отримувати олію та шрот для подальшої переробки на корм для тварин, біопальне та інші біопродукти. S&W надасть свій досвід у дослідженні, технології, виробництві та переробці насіння для спільного підприємства, включаючи свої об’єкти з обробки насіння та дослідницькі потужності в Нампі, штат Айдахо, — йдеться у повідомленні.

Рижій вважається масштабованою та комерційно життєздатною олійною культурою з потенціалом стати стійким джерелом сировини для енергетичного переходу. Також він визнаний у США культурою з низьким вмістом парникових газів.

Початкове виробництво зерна СП планує розпочати наприкінці 2023 року.

Ми раді вступити в це спільне підприємство з Shell, яке використовує наші насіннєві та технологічні можливості з рижієм та демонструє, як сільське господарство та енергетика можуть працювати разом, щоб зменшити викиди вуглецю, виробляючи екологічно чисту сировину для біопального з вітчизняних джерел, — прокоментував угоду генеральний директор S&W Марк Вонг.

Довідка. S&W Seed Company, заснована в 1980 році, є глобальною сільськогосподарською компанією зі штаб-квартирою в Лонгмонті, Колорадо (США).

Нагадаємо, німецька енергетична компанія Uniper анонсувала створення термінала для біопалива у Вільгельмсхафені.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI). Екологічні двопаливні контейнеровози матимуть номінальну місткість у 17 000 TEU та замінять наявні потужності у флоті Maersk

Цьогоріч вартість фрахту плавучих регазифікаційних установок (FSRU) у Європі різко зросла. Ставки фрахту FSRU зросли через дефіцит суден та високий попит на зріджений газ.

ПрАТ “Укргідроенерго” планує у вересні поточного року підписати контракт із німецькими компаніями Andritz Hydro та MAN Energy Solutions на постачання електролізера потужністю 1 МВт для виробництва водню.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору