Ужгородка

Новини Закарпаття

У 2024 році Нідерланди мають намір звести нові ЗПГ-термінали

Наразі країна впроваджує низку заходів, аби забезпечити достатні запаси газу на наступну зиму

Нідерланди розглядають можливість створення нових ЗПГ-терміналів на заміну російському газопроводу. Уряд країни планує ще збільшити потужностей для імпорту СПГ. Для цього пропонують розширити термінали Eems і GATE, повідомляє Міністерство економіки та кліматичної політики Нідерландів, передає usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Відсоток ЗПГ, імпортованого з росії, скоротився вдвічі до 15%. Скорочення імпорту російського газу країна компенсувала постачанням зрідженого газу, а також збільшенням імпорту газу з Бельгії та Великої Британії.

Наразі країна впроваджує низку заходів, аби забезпечити достатні запаси газу на наступну зиму. Газосховища мають бути заповнені принаймні на 90%, що становить третину річного споживання Нідерландами. Однак цей газ також використовуватимуть інші європейські держави. Щодо імпорту ЗПГ, Нідерланди працюють над планом спільних закупівель із країнами ЄС, пише Gasworld.

Незабаром після російського вторгнення в Україну Нідерланди поставили за мету максимально обмежити імпорт енергоресурсів з рф. Понад 60% державних доходів росії отримуються від експорту викопного палива. Нідерланди докладають наполегливих зусиль, щоб знайти альтернативні джерела, зберегти енергію, прискорити енергетичний перехід і пом’якшити зростання цін на енергію, де це можливо, заявив міністр клімату та енергетичної політики Роб Джеттен.

Нагадаємо, компанія PORR Polska поділилася відео з будівництва нового причалу у межах програми розширення ЗПГ-термінала у Свіноуйсьце.

Досі Німеччина була єдиною великою країною Євросоюзу, яка не мала на своїй території інфраструктури для прийому зрідженого газу. 17 грудня 2022 року в порту Вільгельмсхафена на Північному морі офіційно ввійшов до ладу перший німецький ЗПГ-термінал.

A.P. Moller-Maersk Group замовила шість великих океанських суден, що працюватимуть на “зеленому” метанолі. Будівництвом новітніх суден займеться Hyundai Heavy Industries (HHI).

Данська логістична компанія Maersk завершила останню вантажну операцію на росії і оголосила про повний вихід з ринків рф та білорусі.

Перевізники на океанах скасовують десятки рейсів на найбільш завантажених маршрутах внаслідок світової кризи. Ставки на транстихоокеанські перевезення впали приблизно на 75% – порівняно з рівнем, який спостерігався рік тому. Транспортна галузь бореться з низьким попитом, оскільки великі роздрібні торговці скасовують замовлення постачальників і активізують свої зусилля на скороченні запасів.

В Італії схвалили проєкт будівництва плавучого ЗПГ-термінала біля узбережжя Равенни у верхній частині Адріатичного моря. Загалом у проєкт інвестують майже 1 млрд євро, передає usm.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору