Ужгородка

Новини Закарпаття

У Білорусі підірвали російський військовий літак

До диверсії на військовому аеродромі “Мачулищі” в білорусі, внаслідок якої зазнав ушкоджень російський військовий літак, причетні білоруські партизани. Про це повідомив голова ініціативи BYPOL Олександр Азаров у коментарі моніторинговій групі “Беларускі Гаюн“.

Азаров розповів, що російський літак А-50 атакували з повітря. Напад за допомогою безпілотників здійснили учасники плану “Перемога”, зараз вони в безпеці. За його словами, операція готувалася кілька місяців.

“Це були дрони. Учасники операції – білоруси, учасники плану “Перемога”, зараз вони в безпеці за межами країни. Всі розійшлися, нехай тепер шукають вітру в полі”, – сказав голова ініціативи BYPOL.

“Беларускі Гаюн” також має інформацію, що силовики знайшли сумку з пультами управління дронами. Внаслідок 2-х вибухів у літака ДРЛО А-50 ПКС рф пошкоджено передню і центральну частини літака, авіоніку і радіолокаційну антену. Реєстраційний номер пошкодженого літака – RF-50608 (бортовий номер “43 червоний”, заводський номер 0093479377, серійний номер 60-05).

Цей борт прилетів до білорусі 3 січня 2023 року і наразі пробув у рб 54 дні, зробивши 12 вильотів. До цього, попереднього разу, борт прилітав до білорусі 24 лютого 2022 року.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору