Ужгородка

Новини Закарпаття

На фронті Україну захищають приблизно 10 тис. жителів Криму

У складі Збройних сил України проти росії воює приблизно 10 тис. жителів окупованого Криму. Про це повідомив голова Ради ветеранів Криму Сергій Вікарчук, пише видання “Крим.Реалії”.

За його словами, у 2014 році з Криму зі зброєю в руках вийшло 6 тис. українських військових, які залишилися вірними присязі і не перейшли на бік рф.

Багато хто з них продовжив службу у Збройних силах України, увійшов до складу добровольчих формувань і продовжив боротьбу за територіальну цілісність України, розповідає Вікарчук. За його даними, зараз на фронті воює приблизно 10 тис. кримчан.

“У кожного воїна з кримських українців головна мета – повернутися додому, повернути історичну справедливість. У когось меркантильна мета – покарати винних у тому, що сталося, та закрити питання. Головне – це відновлення історичної справедливості. Люди просто хочуть додому та готові боротися за свою країну. Це їхня головна мета”, – пояснює мотивацію військових із Криму Вікарчук.

Водночас є кримчани, які воюють і проти Збройних сил України у лавах російської армії, – це мобілізовані. Серед них є навіть знайомі та родичі українських воїнів, розповідає Вікарчук.

“Вони зараз на херсонському та запорізькому напрямках воюють проти нас. Часто вони просто обслуговують артилерію або риють окопи. Або у Джанкої риють окопи. Проте такі випадки є. Ставлення до таких людей у наших кримських воїнів, з якими спілкуюся, негативне. Але на полі бою все дуже просто. Або тебе, або ти. Далі вибір обмежений”, – розповів ветеран АТО.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору