Ужгородка

Новини Закарпаття

Нардепка від Львівщини Піпа (“Голос”) пожалілася, що депутатів ВР не сховали в бункер на початку повномасштабного вторгнення

За протоколами у випадку агресії іншої країни народних депутатів із членами їхніх сімей мали евакуйовувати в спеціальні бункери. Але їх не підготували, тому кожному довелося рятуватися самостійно, заявила у коментарі “Еспресо.Захід” народна депутатка від Львівщини Наталія Піпа.

“Єдине, нам прийшло негласне повідомлення, що президента евакуювали. В той момент було найстрашніше. Бо ми не знали, куди його евакуювали – за кордон чи в іншу область. Перед 24 лютого ми всі були в “розстрільних списках” росіян. Одних мали видати чеченцям, інших знищити на Красній площі і так далі. Ніхто не знає, чи на практиці щось було б імплементовано”, – зазначила Піпа.

“Вона реально чекала, що її разом з сім’єю будуть евакуйовувати в якийсь бункер? Вона реально переконана в тому, що платники податків мають профінансувати облаштування бункерів для таких, як вона? А нардепів від ОПЗЖ теж мали евакуювати в якісь ефемерні бункери?” –  прокоментували слова Піпи в телеграм-каналі “#політичнийтреш”.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору