Ужгородка

Новини Закарпаття

Alstom презентував дизайн безпілотних поїздів для паризького метрополітену Grand Paris Express (фото)

Поїзди оснащені ефективними системами вентиляції, кондиціювання, опалення, мережею Wi-Fi, розетками USB та інформаційними екранами

Компанії Alstom та Société du Grand Paris (SGP) спільно презентували обраний жителями Парижа варіант дизайну безпілотних поїздів для лінії 18 автоматизованого метрополітену Grand Paris Express, повідомляє ЦТС.

Майданчик для онлайн-голосування був запущений транспортною адміністрацією Великого Парижа Île-de-France Mobilités наприкінці 2021 року.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Тривагонні поїзди довжиною 47 м та місткістю 350 пасажирів оснащені ефективними системами вентиляції, кондиціювання, опалення, мережею Wi-Fi, розетками USB та інформаційними екранами.

Так, для безпеки пасажирів дверні отвори мають підсвічування, колір якого попереджає про закриття дверей, та обладнані системою виявлення предметів, що перешкоджають цьому.

Окрім цього, зручність проїзду в години пік забезпечують широкі міжвагонні переходи, численні поручні, а вільний простір може бути збільшений внаслідок відкидних сидінь.

Додатковий комфорт створюють панорамне лобове скло та освітлення, тон якого змінюється залежно від часу доби, адаптуючись під біологічний ритм пасажирів.

У розрахунку на використання поїздів на лінії до аеропорту Орлі у центральному вагоні складу передбачені місця для пасажирів з багажем та дитячими візками.

Контракт на постачання 37 поїздів, а також систем безпілотного управління, передачі даних та централізованого контролю для лінії 18 мережі Grand Paris Express (GPE) партнери підписали у жовтні 2021 року.

Введення в експлуатацію перших поїздів нового покоління планується на 2026 рік.

Довідка. Alstom — велика французька машинобудівна компанія, один зі світових лідерів у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Штаб-квартира — У Леваллуа-Перре.

Нагадаємо, Alstom підписав меморандум про взаєморозуміння з найбільшим у світі виробником та постачальником водню – Air Products з метою впровадження водневих поїздів у Чехії.

Британський виробник спецтехніки JCB інвестує 100 мільйонів фунтів стерлінгів у виробництво високоефективних водневих двигунів.

Компанії Air Products і Mabanaft оголосили про плани збудувати в порту Гамбург перший у Німеччині великий термінал для імпорту екологічно чистого енергоресурсу, передає “Порти України”.

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору