Ужгородка

Новини Закарпаття

Президент США Джо Байден приїхав до Києва

Володимир Зеленський зазначив, що візит Джозефа Байдена є надзвичайно важливим сигналом підтримки для України та українців

20 лютого президент США Джо Байден прибув до Києва з неанонсованим візитом.

Спершу світлини з американським президентом опублікували у соціальних мережах, згодом глава української держави Володимир Зеленський офіційно повідомив про візит Байдена.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Біля Михайлівського собору лідери вшанували пам’ять загиблих захисників України.

Зеленський привітав свого колегу у столиці.

Джозефе Байден, ласкаво просимо до Києва! Ваш візит є надзвичайно важливим знаком підтримки для всіх українців, – йдеться у дописі.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом, який прибув до нашої країни з візитом уперше з початку повномасштабного російського вторгнення.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом, який прибув до нашої країни з візитом уперше з початку повномасштабного російського вторгнення.

Подробиці: https://t.co/4kHW4MKjA4 pic.twitter.com/mucshoAIwW

— Офіс Президента (@APUkraine) February 20, 2023

Володимир Зеленський зазначив, що візит Джозефа Байдена є надзвичайно важливим сигналом підтримки для України та українців.

Дуже вам дякую, пане Президенте. Це значущий момент підтримки для України, – сказав він.

Глава Української держави наголосив, що особисто Джозеф Байден та все американське суспільство із самого початку розв’язаної Росією повномасштабної війни були разом з Україною.

Перший телефонний дзвінок із підтримкою України був із Білого дому. Дякую за ваше лідерство. Дякую також за двопартійну підтримку, за підтримку з боку Конгресу, – зауважив Зеленський.

Президент України зазначив, що говоритиме з Президентом США про ситуацію на фронті, а також про український народ, який переживає сьогодні надзвичайно важкі часи.

Зі свого боку Джозеф Байден відзначив важливість своєї присутності сьогодні в Україні, яка демонструє підтримку з боку США незалежності, суверенітету й територіальної цілісності Української держави.

Я думаю, що було б критично важливим не залишити жодного сумніву в тому, що США підтримують Україну в її війні проти жорстокої агресії, – зазначив лідер Сполучених Штатів.

Президент США зауважив, що радий знову відвідати Київ.

Багато що змінилося з часу останньої поїздки. Сталися жахливі речі, вторгнення, але водночас українці проявили себе так, як дуже мало народів проявляли себе будь-коли у своєму захисті. І вони допомогли нам осягнути значення демократії, – зазначив Байден.

Він також переказав вітання від членів Конгресу. За словами Байдена, на них справив сильне враження нещодавній виступ Володимира Зеленського у Конгресі.

Президент США розповів про намір обговорити, як Сполучені Штати та союзники можуть найефективніше допомогти Україні в боротьбі за свободу та незалежність.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору