Ужгородка

Новини Закарпаття

Ексглаву аеропорту “Бориспіль” і МАУ засудили до 5 років в’язниці

Про це пише журналіст Олег Новіков.

Вищий антикорупційний суд визнав винуватим звільненого президента авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” Євгена Дихне у зловживаннях, коли він очолював міжнародний аеропорт “Бориспіль”. Йому призначили 5 років позбавлення волі, а колишній начальниці відділу аеропорту Олесі Левочко – 4 роки.

Вирок не набув чинності і може бути оскаржений протягом 30 днів до Апеляційної палати ВАКС. За версією обвинувачення, Дихне у змові з начальницею служби договорів неавіаційної діяльності аеропорту “Бориспіль” Олесею Левочко зловживав службовим становищем на користь двох компаній, а саме: “Артерія Груп” та “Кофе Бар Плюс”.

Метою цих зловживань було надання їм переваги в одержанні приміщень в оренду на 3-му поверсі термінала D аеропорту “Бориспіль” за заниженою вартістю, без конкурсу та в обхід законній процедурі. 

За підрахунками органів правопорядку, дії підозрюваних привезли до понад 16,5 млн грн збитків держбюджету та аеропорту “Бориспіль”.

Водночас сторона захисту вважає, що в діях обвинуваченого Дихне немає складу злочину, оскільки за вказаними фактами вже розслідувалася справа іншим органом правопорядку і була закрита саме з таких підстав. До того ж, як вважає сторона, аеропорт “Бориспіль” не є потерпілою стороною і збитків йому не завдано.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору