Ужгородка

Новини Закарпаття

Ексголова поліції Вінниччини розробив для фсб план диверсій в Україні

Про це повідомила Служба безпеки України.

За власної ініціативи Шевцов допомагав фсб. Після повномасштабного вторгнення він особисто розробив для фсб «План щодо проведення диверсійної роботи на території України». Куратором цього «проєкту» був співробітник 5-ї служби фсб М. Ю. Косенко. Цей «план» передбачав серії вибухів на обʼєктах цивільної інфраструктури в різних регіонах.

Крім того, Шевцов з допомогою відомого прокремлівського пропагандиста розробив медіапроєкт із псевдопошуку «українських військовополонених». У такий спосіб вони хотіли створити передумови для вербування родичів українських захисників. Також агент надавав своїм кураторам із фсб інформацію про колишніх українських правоохоронців, яких пропонував залучати до диверсій.

Шевцова цікавили й поставки міжнародної допомоги до України. Він намагався сформувати власну мережу інформаторів у різних регіонах, серед основних кандидатів — колишні працівники міліції, яких звільнили у 2014 році.

Також Шевцов передав на розгляд керівництва 5-ї служби фсб пропозиції щодо створення з полонених українських військовослужбовців «Першого українського добровольчого корпусу»

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору