Ужгородка

Новини Закарпаття

У Львові медики перинатального центру виходили найменшого пацієнта за всю історію закладу

Як повідомила директорка закладу Марія Малачинська, у дитячій реанімації малюк провів 34 дні та з масою тіла 1200 грамів був переведений на 2-й етап виходжування передчасно народжених дітей, пише пресслужба Львівської ОВА.

“Титанічна робота фахівців наших неонатологічних відділень та можливість комплексних медичних послуг в межах однієї установи дали малечі шанс на здорове майбутнє. Щоденні процедури, консультації суміжних спеціалістів, налагодження грудного вигодовування сприяли позитивній динаміці розвитку. Дуже важливу роль відіграла активна участь мами, яка довіряла лікарям та була впевнена в успіху. Вікторія постійно спілкувалася з синочком, розповідала казки та співала колискові”, – зазначила Марія Малачинська.

На 91 добу з вагою 2510 грамів дитину виписали додому.

“Ми надали усі необхідні рекомендації та запропонували спостереження у відділенні медичної реабілітації для передчасно народжених та малих дітей. Для мами й дитини в нас є послуги педіатра та інших лікарів, вакцинація, масажі, заняття з фізичним терапевтом та всі необхідні консультації. Бажаємо усім колективом хлопчику щасливої долі, міцного здоров’я та вирости справжнім українським козаком”, – резюмувала керівниця обласного перинатального центру.

 

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору