Ужгородка

Новини Закарпаття

У МЗС закликали Мексику відмовитися від нейтральної позиції та підтримати Україну

Заступник міністра закордонних справ Андрій Мельник закликав Мексику відмовитись від нейтральної позиції та підтримати Україну у розв’язаній росією повномасштабній війні. Про це Андрій Мельник сказав в інтерв’ю CNN, передає “Суспільне”.

“Мексика залишається більш-менш нейтральною. Нам потрібна буде додаткова підтримка. Я зараз говорю принаймні про військову допомогу. Ми сподіваємося, що мексиканське суспільство, мексиканський народ і, перш за все, уряд цієї країни повільно змінять дискурс. Нам потрібна додаткова підтримка”, — заявив Мельник.

Також український дипломат закликав Мексику надати гуманітарну, медичну та економічну підтримку Україні.

“Спрямуйте лікарів в Україну, надішліть кілька мобільних госпіталів, покажіть свій прапор. Цю допомогу українці запам’ятають назавжди”, — сказав Андрій Мельник.

За словами заступника глави МЗС, будь-яка підтримка України з боку Мексики була б суттєвою з огляду на регіональне лідерство країни в Латинській Америці.

“Ми очікуємо лідерської позиції цієї країни”, — підкреслив Мельник.

Він також зауважив, що прохання України про допомогу від Мексики є “виправданим очікуванням”, з огляду на історію Мексики з колоніалізмом. І додав, що війна росії проти України — це “сучасна колоніальна війна”.

Телеканал зазначає, що раніше президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор закликав до мирного вирішення конфлікту, він також заявив, що країна бажає залишатися нейтральною і не буде вводити економічні санкції проти Росії.

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору